Formularz - Zapytaj o ofertę

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do udziału w Targach. Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą uczestnictwa w wydarzeniu, prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Po jego otrzymaniu skontaktujemy się z Państwem w celu przedstawienia i omówienia oferty.

 

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Expo Mazury S.A., ul. Grunwaldzka 55, 14-100 Ostróda (dalej Administrator). Z Administratorem można się skontaktować poprzez adres email: sekretariat@expomazury.pl, telefonicznie pod numerem telefonu 89 506 58 00 lub pisemnie na adres siedziby Administratora. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania zawartym w Informacji o Administratorze.
Wyrażam zgodę na przesyłanie na udostępniony przeze mnie w powyższym formularzu rejestracyjnym adres poczty elektronicznej informacji handlowej kierowanej do mnie przez Expo Mazury S.A., w szczególności o firmie Expo Mazury S.A., jej ofertach specjalnych, produktach oraz usługach, w tym newslettera.