Przyjdź na kiermasz i stań się posiadaczem wyciskarki wolnoobrotowej firmy Vortex

Szukasz wydajnej wyciskarki do warzyw i owoców? Znajdziesz ją na naszym kiermaszu na stoisku oficjalnego dystrybutora wyciskarek premium firmy Vortex – DOMART.
 
W Internecie i prasie lifestylowej coraz częściej można natknąć się na zestawienia i rankingi dotyczące najlepszej sokowirówki lub wyciskarki wolnoobrotowej. Nie jest to niczym dziwnym, gdyż od kilku lat modne jest życie w stylu fit bazujące na spożywaniu zdrowych produktów i przygotowywaniu ich w dedykowanych urządzeniach.
 
Przepisy na pyszne soki robią furorę na setkach blogów żywieniowych, a smakowe wariacje znajdują uznanie wśród wielu smakoszy. Marka VORTEX od lat znajduje odpowiedzi na zapotrzebowania Klientów a my, jako autoryzowany dystrybutor, jesteśmy ważną częścią prężnie rozwijającego się segmentu rynku.
 
Szukasz wydajnej wyciskarki do warzyw i owoców? Wybierz VORTEX!
 
Dokładamy wszelkich starań, aby stać się jednym z liderów handlowych w branży wyciskarek. Zapewniamy profesjonalną obsługę wraz z gwarancją zadowolenia z użytkowania wyciskarki VORTEX – 10 lat w formie door-to-door. Stań się posiadaczem wyciskarki wolnoobrotowej, która zyskała uznanie w oczach setek konsumentów. Możesz ją używać również jako wyciskarkę do ziół, liści, cytrusów, a nawet na całe owoce!
 
Nie zastanawiaj się co wybrać – wyciskarkę czy sokowirówkę
 
Postaw na sprawdzone rozwiązania oferowane przez VORTEX! Zadbaj o spożycie codziennej dawki witamin, którą otrzymasz w świeżych sokach z wyciskarki VORTEX. Opinie ekspertów są jednoznaczne – maszynka do robienia soków pozwala na smaczne i zdrowe rozpoczęcie każdego dnia. Zwalcz otyłość czy nadciśnienie dzięki sokom świeżo wyciskanym, ciesząc się niezwykłym smakiem.
 
Więcej info na stoisku podczas Kiermaszu Zielona Arena oraz na stronie dystrybutora: https://domart-sklep.pl/