Siódma edycja Zielonej Areny za nami

Prawie 9500 osób odwiedziło w ubiegły weekend hale ostródzkiego Expo Mazury. Wszystko to w związku z siódmą edycją Kiermaszu Ogrodniczego Zielona Arena oraz drugą edycją targów Twój Dom, Twój Ogród.

Na przestrzeni kilku tysięcy metrów kwadratowych wystawcy z całej Polski zaprezentowali szeroką ofertę sprzedażową z zakresu sadzonek drzew i krzewów, roślin sezonowych i cebul kwiatowych. Zielona Arena była również okazją do rozmowy z ogrodnikami , którzy doradzali jakiej pielęgnacji potrzebują krzewy i kwiaty, oraz jak nawozić rośliny, jakie systemy nawadniania zastosować, żeby ogród i balkon były pięknym dopełnieniem domu. 

W niedziele olbrzymim zainteresowaniem cieszyło się spotkanie z gwiazdą targów Twój Dom Twój Ogród Katarzyną Dowbor. Poza możliwością porozmawiania z legendą telewizji przez weekend targowy można było wziąć udział m.in. w warsztatach garncarskich lub popracować z drewnem. Dla najmłodszych zorganizowana została specjalna strefa dla dzieci. Expo Mazury nie zapomniało również o strefie gastronomicznej, której ukoronowaniem były pokazy grillowania w wykonaniu Sous Chefa Hotelu Anders Resort & Spa Grzegorza Chodakowskiego.